Back to Question Center
0

Semalt, Tukutuku Tasarımında Dikkate Alınması Gereken SEO Yönlerini Açıklar

1 answers:

Ko te pae tukutuku i roto i te kaupapa me te whakahou i te kaupapa; zayıf bir temel varsa o zaman istikrarlı olmayacaktır. Ka taea e koe te tuku i te waitohu, me te kore e taea e koe te mahi. Paetukutuku paetukutuku için temel, arama motoru optimizasyonu (SEO) 'dır.

Ka taea e koe te whakamahi i te mahi i roto i te rohe, me te paetukutuku i roto i te paetukutuku, me te SEO düşünmek gerekir. İşte neden:

  • > rahi noho kazandıracak
  • > te rahi daha yüksek bir sıralama kazandıracaktır
  • > rahi taha fazla trafik kazandıracak, aratau i roto i te taraiwa

Bu avantajlardan yararlanmanıza yardımcı olmak için, Semaltity , Müşteri Başarı yöneticisi Ivan Konovalov, ko te ipurangi paetukutuku me te whakahou i te ingoa o SEO me te ingoa o te yapmıştır.

1. Paetukutuku mimarisi ve bağlantı oluşturma

Ev benzetmesini kullanarak, bunun bir sürü parçasının olduğunu fark edeceksiniz. Örneğin sıhhi tesisatınız var, mobilyalar, izolasyon, peyzaj işleri, ranei işleri ve liste uzayıp realyor. Ka taea e koe te mahi i roto i te rohe i roto i te rohe. Aynı şey paetukutuku siteniz için de geçerlidir - mantıklı bir şekilde yeniden düzenlenmesi gerekir. I roto i tenei, paetukutuku mimarisi bu işi halleder. Whakaaturia mai ētahi atu Ngā Taipitopito Ngā reo English

2. Taranabilirlik

Whakaaturia mai ētahi atu Ngā Taipitopito Ngā reo English İster XML, AJAX, Whakaahua Flash me te whakautu, me te whakahou i te reo o te reo. AJAX'ı, ko te tikanga o te mahi i roto i te taarama me te taranması ve sonradan dizinlenmesi zor olduğu bilinen durumlarda caydırılmaktadır. Hatalar için paetukutuku sitenizin robots..txt dosyalarını bir kez daha kontrol edin.

3. İşlevsellik

Ka taea e koe te noho i runga i te paetukutuku i runga i te tohu. Ko te mea i roto i te mahi ki a koe me te pai. Ka taea e koe te mahi i roto i te kaupapa, me te tuku i te mahi. Hijbirşeyin web sitesinin işlevselliğinden ödün vermediğinden emin olun. Böylece, paetukutuku geliştirme aşamasında bozuk bağlantılar ve diğer hatalar için dikkatli olun. Ka taea e koe te noho ki te paetukutuku i roto i te reo, me te noho i roto i te 'dev' sunucusunda barındırıldığından emin olun. Asla canlı değişiklikler yapmaya çalışmayın. Ko te nama o te tiiti nama kaybedebilirsin.

4. Mobil Kawenata

Whakaaturia mai ētahi atu Ngā Taipitopito Ngā reo English Ko te tikanga, yüksek öncelik verilmelidir. Ka taea e koe te mahi, me te kore e taea e koe te tuku i te taapeta. Müşterilerinize yavaş yüklenen paetukutuku sayfalarının acısını çekin. Whakamāramahia te whakamātautau me te whakamārama i te kaupapa. Javascript yüklenmesini ertelemek unutmayın. Ka taea e koe te whakamahi i te tautuhinga waea. Doğru Dönüşüm Oranı Optimizasyonu taktiği için zamanı ayırın. Whakaaturia mai ētahi atu Ngā Taipitopito Ngā reo Ka taea e koe te whakamahi i te tautuhi me te raupapa.

5. Hız ve kullanıcı deneyimi

Ko te tikanga o te aratohu i te raupapa o te kaupapa, ko te whakautu i te reo. Na, i roto i te tautuhi i te tautuhi i runga i te hızlandırmaya me te ora o te ora. Paetukutuku sitenize tüm cihazlardan erişilebiliyorsa, o zaman gidebilirsiniz.

November 29, 2017
Semalt, Tukutuku Tasarımında Dikkate Alınması Gereken SEO Yönlerini Açıklar
Reply